Knight Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---------->Knight Online Hakkında Herşey..<----------

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sago-içimdeki şeytanın ensesindeyim

YazarMesaj
kutlubey
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü :
sago-içimdeki şeytanın ensesindeyim Left_bar_bleue40 / 10040 / 100sago-içimdeki şeytanın ensesindeyim Right_bar_bleue

sago-içimdeki şeytanın ensesindeyim Empty
MesajKonu: sago-içimdeki şeytanın ensesindeyim   sago-içimdeki şeytanın ensesindeyim EmptySalı Tem. 29, 2008 5:36 pm

Anakronik bi kronik rapte tek kalemde mühürü basan o adamın adı bu şakası olmayan bi sert kafiye ey K ey Sagopa-K mey dey mey dey heey büyücü yaptı büyüyü büyüde gel tutulamaz her el bu girdabın yokedici döngüsünde yalpalan sinsi sinsi yaklaşan bir adını koydum şaytan mübalansa çok saçma kalk uyan lan polyanna kalpazan bi kahraman (aman yaman zaman) İnsan için en önde gelen o altı harfli başlık Sağlık birde morale aç yaşarsın bu açlıkla kıvranırsın pili biten bi saat mecazlarında geçen zamanın arkasındasın sago harikalar diyarındasın anıların kabuslarımın alevleriyle yansın karamsar gökyüzümden yıldızımsa kaysın ceremin canını trafik alsın Vakitsiz ölümlere akıttığım göz yaşlarım için sürtük kader utansın . Anlaşılmayan cümleler kurdum ben hep şair hep geçmişe dair betimlemelerimle negatif elektrik , Simetrik doğruluk ikilemde Kalmışlığın optemis açılımıydı sinonimin eş anlamını algılayamıyan yamyamların dünyasında sıratı geçmek için rüşvete başvuracakların kefeninde cepte umut dünyayı yarın ölecekmiş gibi yaşayanların aklında yanıtsız sorular kara bulut gibi dolaştı yılları meditasyon hipnozunda taşa tutup. sonsal bir yargıdır belki ölüm kim bilir sorsan birine korsan bir avcıdır ölüm mayın tarlalarında tek bacağını kurban etmiş bir zulümden arta kalan dölüm itiraf etmek kolay ve insan oğlu her bölüm aynı senaryonun parçası iki yakası bir araya gelmeyecek doğu-batı kültüründe birleşmiş milletler kavgası hikaye senkron uydurulmuş gari gori şeriban kaygası kayıp akıllar mağrası . Sayhaa Buran Amilim Benim İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim Destur De Breh!! Berduşa Name Yakma Çek Git İlerle Milim Milim. Sayhaa Buran Amilim Benim İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim Destur De Breh!! Berduşa Name Yakma Çek Git İlerle Milim Milim. Yeryüzüne tohum gibi saçmışım ölüleri izini dünyayı vurmuş binlerce insanın külleri Dünya söyle senin hamurun benmiyim neler yaptınki benimle geleceğime küsenmi benmiyim depremlermi aldı can ? canına kıyan masumlarmı ? zerzelişte bütün gönüller durup dururken yıkılan evlermi neyine güveneyim ? bir damla umut at tarlama bende doğan güneşle ümitlenip şarkılarımı söyleyeyim sana yada ipsiz kuyunun dibine inip karanlıktan öleyim ben bu dünyada zaten masum bir köleyim her güne ayrı bir renk getir dünya sessiz çığlık atanlara yürek dünya söyle ne yaptın bizimle sadece oyuncak birer bebek . Sayhaa Buran Amilim Benim İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim Destur De Breh!! Berduşa Name Yakma Çek Git İlerle Milim Milim. Sayhaa Buran Amilim Benim İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim Destur De Breh!! Berduşa Name Yakma Çek Git İlerle Milim Milim.

sago-içimdeki şeytanın ensesindeyim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sago-kan mevsimi
» sago-kafileppet
» sago---istisnalar kaiyediyi bozmaz