Knight Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---------->Knight Online Hakkında Herşey..<----------

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sago---istisnalar kaiyediyi bozmaz

YazarMesaj
kutlubey
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü :
sago---istisnalar kaiyediyi bozmaz Left_bar_bleue40 / 10040 / 100sago---istisnalar kaiyediyi bozmaz Right_bar_bleue

sago---istisnalar kaiyediyi bozmaz Empty
MesajKonu: sago---istisnalar kaiyediyi bozmaz   sago---istisnalar kaiyediyi bozmaz EmptySalı Tem. 29, 2008 5:36 pm

İstisnalar kaideyi bozmaz, bu civan bu civarda fazla tozmaz. Elimi verdim, kolumu kaptın, gözümü çektim, aklımı aldın. Yaş***Kufur Yasak*** mı ben mi bedbahtım ? Sallanırsa da yıkılmaz tahtım. Canım yanar ödün kopar canım, tabularımı kendim yazdım.
İstisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz. Eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla.
İstisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz. Eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla.
Paranın değeri arttı millet, insan değeri battı. Kimlere kaldı artı ? Sendeniz bir boş vakit arakladın, poponsa yan gelip de yattı. Yine mi komada martı ? İşlevsizlerin hepsi karttı. Hanginiz bu piste havlu attı ? Vaktim geldi çattı, kiminde temmuzun yakıydı, kimisi marttı. Cebimde biriken az buçuksa şanstı. İşler organize edildi ve amiral battı. İstisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz. Eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. İstisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz. Eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla.

sago---istisnalar kaiyediyi bozmaz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sago-kan mevsimi
» sago-kafileppet