Knight Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---------->Knight Online Hakkında Herşey..<----------

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sago-kan mevsimi

YazarMesaj
kutlubey
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü :
sago-kan mevsimi Left_bar_bleue40 / 10040 / 100sago-kan mevsimi Right_bar_bleue

sago-kan mevsimi Empty
MesajKonu: sago-kan mevsimi   sago-kan mevsimi EmptySalı Tem. 29, 2008 5:31 pm

Kiçini basını tv aleminde Gözüme sokan illetlere Kiminmi var ne Sagopa hiphop aleminde Yazd1 hiçbir yere Mendabur olan dört sat1r Mikrofon z1mb1rt1s1nda Cellat1n kafatas1na ras geldi Emeli kendine asm1s Politik amcalarla kaynasman1n Vaktidir beyler bayanlar Merdivene sabun koyup Kayan avanaklar Akbaba pa pa sagopa Kajo musa misali canavarlast1 Görünen oki Alemin civatalar1 yavsad1 Bu deli adam pesimist dünyas1nda Realist nameler yollad1 afallad1 Yolun ortas1nda dürüst Yalanc1 mumu yats1ya k1lmadan f1yd1 Gördebal geçinen maruz toplumun Toprakta y1kand1 Kimisi elindeki besparal1k Mevkisini tanr1 sand1 Bense istedim 25 Sene boyunca amma yazd1m Beyaz sayfalara siddetin kinini Parla günesim Yagmur yag geç Z1rham1da seç 0çimizden birini Yolumun önü Kanla kapanm1s Resmini çektim mevsim kand1 Gözlerinin içi bulan1k yaslar ihtiyar karga ölüme dogru Sorgu sualda sormaz kader Yürümeden biter kala yala sebekler açarken k1çlar1n1 kars1mda Para pahs1na Sol ceblerine koyduklar1 onurlar1 yere düstü Parlak mentoda karanl1k oldugu vakit Yanan kan yagmurunda 1slanan Tuzukurular anca bir çareden ç1kan Ne çare Vurdum duymaz hiçbiri Mevsimleri yaz K1ç1ndan b1çak ç1karan 0ki lokma oturmadan anlamaz Nafile hamile Kad1n1n göbegi içindeki Yeni yasam ümitleri Nefes al1rken habersizce Usulca mevsim döner Kana bulan1r 9 ay sonra Kan mevsimi gelir siddetin kinini yazd1m 25 Sene boyunca Beyaz sayfalara Duyun sesimi Kan mevsimi Parla günesim Yagmur yag geç Z1rham1da seç 0çimizden birini Yolumun önü Kanla kapanm1s Resmini çektim mevsim kand1 Gözlerinin içi bulan1k ya_lar ihtiyar karga ölüme dogru Sorgu sualda sormaz kader Yürümeden biter kala yala

sago-kan mevsimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sago-kafileppet
» sago---istisnalar kaiyediyi bozmaz