Knight Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---------->Knight Online Hakkında Herşey..<----------

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sago-karabider duası

YazarMesaj
kutlubey
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü :
sago-karabider duası Left_bar_bleue40 / 10040 / 100sago-karabider duası Right_bar_bleue

sago-karabider duası Empty
MesajKonu: sago-karabider duası   sago-karabider duası EmptySalı Tem. 29, 2008 5:31 pm

Kibritin kıvılcımıyla başlar an, kiralık katil oldum duygularına şimdi ağla! Kaç kiracı kovabilirsin dünyandan, nedeni yoksun arzularından bahçe yapsan tohumuna suyunu serpeler misin pesimistin? Sendeler mi kalemim? Sezin, kesilecek mi biletin? Kinde yaşar alemim. cenazemin omuzlarında yazılı KARABİBER DUASI, rap karahaber selası kalpte hep biçare tep şu seli, kolayca yüklenip kaldırdınız cenazemi, geride hep bükük boyunla anıla geldim, gücünüz yetmedi mi? Elendi insanoğlu gün be gün, hüzün tünellerinde fareler hücumda, sen yüzünde terlerinle savaşır haldesin yazık! Mahrem Adem günahla yanacak, uluya servis olacak madem bilinki men haraben, huzur ne darem. Koca hestiy aya bedenem. Cenazemin omuzlarinda yazılı KARABİBER DUASI rap Karahaber selası, kalpte hep biçare, dudaklarımda Senfonim çalarken hep duacım oldun Bass-drum Koca hestiy aya bedenem (bedenim acaba nerelerdesin? Doğrunun önünde duramaz olmuş insanoğlu KARABİBER DUASI lanetimin son ezgisi Işığın içine bakamaz olmuş insanoğlu Korkar olmuş ölmüş ruhlardan,gelecekten Hesap soramaz olmuş insanoğlu Bu tanklarla yapılmış dünyanın gerçeklerinden Acıyı çekemez olmuş bedenim Hergün acılarla sevişmekten hissedememiş duyguları Ağla sen de haline benim gibi Sessizliğin içinde kaybolan ruhlar gibi Suskun olma haline, konuş dünyaya Paranın kölesi olmuş insanoğlu Yanlış bedenlerle ruh doğru mu sistemin katili Sonuçta karabiber duası hümanist olmuş Geçmişte yaşatılanlar yüzünden sözlerim Ben hep bu duayı özlerim, duyamazsam açık gider gözlerim..

sago-karabider duası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sago-kan mevsimi
» sago-kafileppet
» sago---istisnalar kaiyediyi bozmaz