Knight Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---------->Knight Online Hakkında Herşey..<----------

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aragones memnun!

YazarMesaj
crazyWarrior
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü :
Aragones memnun! Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Aragones memnun! Right_bar_bleue

Aragones memnun! Empty
MesajKonu: Aragones memnun!   Aragones memnun! EmptyPerş. Tem. 31, 2008 9:40 am

Luis Aragones, MTK karşısında kalelerinde gol görmedikleri için mutlu olduğunu söyledi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, 2-0 kazandıkları MTK Budapeşte maçı sonrası yaptığı açıkalmada, "Önemli olan iki şey vardı. İlki kalemimizde gol görmemizdi. Yeterince gol pozisyonuna girmeyi başarabildik. Bu önemli bir veri. Her geçen gün daha fazla topu döndürüyoruz, pas yapıyoruz. Bu da bizim için önemli" dedi.

Tecrübeli çalıştırıcı, transferlerle ilgili soruya, "Dörtlü savunmanın önüne bir oyuncu düşünüyoruz. Bunun dışındaki kararlar yönetim ve bana aittir. Bu konuda basının çok fazla işin içine girmesini istemiyoruz" yanıtını verdi.

Aragones, Alex ve Emre'nin aynı anda ilk 11'de oynayıp oynamayacağının sorulması üzerine, "İki oyuncu da iyi oynadıkları sürece sahada olacaktır. Aynı anda oynamalarında bir sakınca yok" diye konuştu.

2-0'lık galibiyetin tur için yeterli olup olmayacağı sorusuna Aragones, "Futbolda hiçbir zaman kesin konuşmak diye bir şey yoktur. Umut ediyorum ki, bizim için avantajlı bir skor olacaktır. Hiçbir zaman 'Bu sonuç yeterlidir' diyemeyiz" yanıtını verdi.

Aragones memnun!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-