Knight Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---------->Knight Online Hakkında Herşey..<----------

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sagopa-kürdan kollar

YazarMesaj
kutlubey
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü :
sagopa-kürdan kollar Left_bar_bleue40 / 10040 / 100sagopa-kürdan kollar Right_bar_bleue

sagopa-kürdan kollar Empty
MesajKonu: sagopa-kürdan kollar   sagopa-kürdan kollar EmptySalı Tem. 29, 2008 5:26 pm

SAGOPA VERSE
SİGARAMIN DUMANINI KISKAN, DEVRAN DÖNER DURUR SABIR AN, YOK OLMASAN DA SAKLAN UTANMASAN DA ARLAN, VE HER ZAMAN BULDUĞUN EN KÜÇÜK İNE SAKLAN. NERDE ÇOKLUK ORDA HAİNE TOKLUK,YALNIZ KAL VE AKLAN !... MELEK YANAKLARIMDA,KELEK KADER ATAKLARINDA AYAK BATAKLIKLARDA. ECEL KONAKLARINDA ELEM ELİMİ BIRAKMAMAKTA. DÜNÜM YARINIMI SORGULAMAKTA. BU YÜZDEN KALEM SAYFANIN ŞAKAKLARINDA. İNSAN RABBIN BEBEĞİ,HEPSİNİN TOPLAMI BİR SÜRÜ GÖRMESEKTE BAŞIMIZDA BİR ÇOBAN DER-DURUR ''YÜRÜ !...'HAYAT EN YAKIN DOSTUMDUR, HEP YANIMDA YÜRÜR. BİRGÜN BENİ TERKETSE KEMİKLERİM ÜZÜNTÜDEN ÇÜRÜR. İNANÇ BİR TARLADIR,HEDEFİ OLANLARIN SÜRDÜĞÜ. GÜLMEK BİR MÜKÂFATTIR,AĞLAYAN GÖZLERİN GÖRDÜĞÜ. ÖLÜM BİR KARANLIKTIR,TÜM IŞIKLARIN SÖNDÜĞÜ. MADALYON 2 TARAFLIDIR ,İYİ VE KÖTÜNÜN BÖLDÜĞÜ. BİLGİLERİMİZ SİS.....KAYBOLUR BATAN GÜNEŞ GİBİ. AKIL İNZİVAYA ÇEKİLİR,BİRGÜN TERKEDİP GİDER BİZİ. SEVGİ TUTUKLU BİR KRAL,ESARETTEN BEZMİŞ MEĞER. AŞK BİR MÜLTECİ ,GÖÇÜP GİDER ,BİLMEZ DEĞER. NAKARAT FERİ KAÇMIŞ 2 GÖZ,BİRBİRİNE SARILMIŞ 2 TİTREK DUDAKTAN İBARET SURATIM. (YARDIM ÇAĞIR!....) KURTARIR BEDENİ ELBET BİRİLERİ YA. KÜRDAN KOLLAR AĞIRLIĞINDAN EZİLİR,DOKUNSALAR AĞLARIM,AĞRISI FERYAT. (TAHAMMÜLSÜZÜM !...) DİNDİRİR ACINI ELBET BİR MELEK YA.
MOZOLE MIRACH VERSE
Huzur özür dilemeli bana uğramadığı her gün için gurur affetmeli ona sadık olamadım tek eksiğim belki buydu yazdıklarımı dinlenecek hale getiren zehri tatmak gerekir bazen bilki senin elinden... derdi anlamakmı yoksa bilmemekmi fayda yoksa tek bi şansın olsa fişini çekememekmi fayda nerde? zorda olsa irade sende hakim her bi hücreme kilit sinirlerimde kazılı nefretimle... yıldızlardan birine dokunabildim bu akş***Kufur Yasak*** kararsızım gizlenmiş gecenin karanlığında o siyahıyla ansızın kör bakar o gözleri ve yolu uzundur besbelli... canı yanar acır teni kanı akar siler teri.... bu kalbi tek kelepçe iki bilekte bir dilekce olsa çehre solgun çevre hezeyan devre hüsran hicran kovsa fobileri ve yoksa imkan elde git ileri... kurtarır bedeni elbet birileri ya..

sagopa-kürdan kollar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SAGOPA()(KOLERA) KOLAYSA ANLAT