Knight Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---------->Knight Online Hakkında Herşey..<----------

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Toraman için geliyorlar!

YazarMesaj
crazyWarrior
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü :
Toraman için geliyorlar! Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Toraman için geliyorlar! Right_bar_bleue

Toraman için geliyorlar! Empty
MesajKonu: Toraman için geliyorlar!   Toraman için geliyorlar! EmptyPerş. Tem. 31, 2008 9:50 am

Satış listesine konulan İbrahim Toraman'a İspanya'dan talip var...

Takım arkadaşı İbrahim Üzülmez ile yaşadığı kavganın ardından Beşiktaş Kulübü tarafından kadro dışı bırakılıp satış listesine konulan İbrahim Toraman'a, İspanya'nın Osasuna kulübü talip oldu.

İbrahim Toraman'ın menajeri Ahmet Bulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İspanya Birinci Ligi'nde (La Liga) mücadele eden Osasuna'nın, İbrahim Toraman'ı kadrosuna katmak istediğini belirterek, ''Osasuna, İbrahim'i transfer etmek istiyor. Bonservisi için görüşmeler yapmak üzere önümüzdeki hafta İstanbul'a gelecekler'' dedi.

İbrahim Toraman'ın Beşiktaş ile 2 yıllık sözleşmesi bulunduğunu kaydeden menajer Bulut, ''Kendisi aslında Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyordu. Ancak şu anda kulübün kararları doğrultusunda yönünü belirleyecek. Osasuna da kendisine talip oldu. Gelecek hafta yapılacak görüşmeler sonunda anlaşma sağlanabilirse İbrahim Toraman gelecek sezon Osasuna forması giyebilir'' diye konuştu.

-DEMİRÖREN'DEN ÖZÜR DİLEDİ-

Beşiktaş'ta takım arkadaşı İbrahim Üzülmez ile Avusturya kampında yaşadığı kavganın ardından kadro dışı bırakılan ve satış listesine konulan İbrahim Toraman, bugün kulüp başkanı Yıldırım Demirören ile görüşerek, olaydan dolayı özür diledi.

İbrahim Toraman, yaptığı açıklamada, yaşanan olaydan sonra başkan Yıldırım Demirören ile bir araya gelemediğini ifade ederek, ''Bugün kısa bir görüşmemiz oldu. Olaydan dolayı üzgün olduğumu belirttim, özür diledim. Başkanımız bana olumlu veya olumsuz bir şey söylemedi'' dedi.

Beşiktaş'tan ayrılmayı istemediğini belirten deneyimli futbolcu, ''Olmaması gereken, üzücü bir olay yaşandı. Bundan dolayı çok üzgünüm. Böyle bir olay yüzünden Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyorum. Burası benim yuvam ve burada kalmak istiyorum'' diye konuştu.

Menajerinin, İspanya'nın Osasuna kulübünden bir transfer teklifi geldiği yönünde kendisini bilgilendirdiğini kaydeden İbrahim, ''Ben Beşiktaş'ta kalmaktan yanayım'' dedi.

Bu arada, İbrahim Toraman'ın yarın BJK Nevzat Demir Tesisleri Basın Merkezi'nde konuyla ilgili basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.

Toraman için geliyorlar!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-