---------->Knight Online Hakkında Herşey..<----------

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

"En güçlü rakibimiz Fransa"

YazarMesaj
crazyWarrior
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü :
60 / 10060 / 100

MesajKonu: "En güçlü rakibimiz Fransa"   Çarş. Tem. 30, 2008 8:48 am

(A) Milli Basketbol Takımı oyuncularından Ersan İlyasova, Avrupa'daki tüm takımların şu anda iyi basketbol oynadıklarını söyledi.
Milli takım kampına bugün katılan Ersan İlyasova, eleme grubundaki rakipleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede, ''Avrupa'daki bütün takımlar şu anda iyi basketbol oynuyor. Çoğu yüksek seviyeye gelmiş ekipler. Ukrayna olsun, Belçika olsun iyi basketbol oynayan takımlar. Tabii ki en güçlü rakibimiz Fransa. Dünya Şampiyonası'nda onlara karşı oynadık ve kaybettik. Güçlü bir ekip. Kadrolarında birçok NBA oyuncusu var. Ama biz de güçlü bir kadroya sahibiz. İyi hazırlanırsak onları da yeneriz'' dedi.

Kadroda yer alan oyuncuların 1 haftadır çalıştıklarını hatırlatan İlyasova, ''Ben tatildeydim. İyi şekilde geldiğimi düşünüyorum. Daha çok hazır olmam için yeterli zaman var. İyi çalışarak eleme grubundaki maçlara kadar form tutmak istiyorum'' diye konuştu.

Milli takım olarak ABD ve Litvanya ile yapacakları hazırlık maçlarında ne denli hazır olduklarını göreceklerini ifade eden yıldız oyuncu, ''ABD'ye karşı oynamak gurur verici. Sonuçta dünyanın en iyi basketbolcularının olduğu 'rüya takım' ile oynayacağız. ABD karşısında iyi oynamak istiyoruz'' dedi.
Kullanıcı profilini gör

"En güçlü rakibimiz Fransa"
1 sayfadaki 1 sayfası